UYARI VE ÖNERİLERİMİZ

Değerli kombi sahipleri; kombilerinizin sağlıklı çalışması için lütfen aşağıdaki uyarılarımızı ve önlemleri dikkate alınız;

  • Evinizde kullandığınız doğalgaz cihazlarına kesinlikle kendiniz müdahale yapmayın.
  • "2o TL'ye bakım yapılır" diye sitelerinde reklam yapan insanlara aldanmayın. Bu gibi miktarlara sağlıklı bakım yapılması mümkün değildir. Bu şekilde müşteriye yaklaşan kişiler kombilerde bir çok arızaya sebep vermekte olup, bakım için gittikleri evlerde 250-300 TL gibi masraflar çıkartmaktadırlar.
  • Bazı uyanık özel servisler tespitlerde ücret almıyoruz diyor bu tür basit ve ucuz aldatmalara karşı uyanık olun.
  • "Kombinin sökülüp gitmesi gerekiyor, servisimizde bakım yapılması lazım" diyen servis elemanına inanmayın. Gerekirse başka bir servisi arayıp doğruluk payını araştırın.
  • Kombi bakımı uzmanlık ve tecrübe gerektiren bir iştir, yetkisi ve bilgisi olmayan kişilere cihazlarınızı elletmeyin.
  • Piyasada petek yıkama adı altında bu işi yaptığını idaa eden kişilerin ucuz fiyat vererek sadece suyu değiştirip temizlendiğini idaa ediyorlar. Petek temizliğiyle kimyasal ilaçla yıkamayla petek suyunun değiştirilmesini sakın birbiriyle karıştırmayın. Gelen kişilerin koydukları kimyasal ilaçları mutlaka sorun, ilacın özelliğine bakın, kimyasal ilaç koymuyorlarsa boşuna para vermeyin. Çünkü su değiştirmesini sizde kendiniz evde yapabilirsiniz paranız da boşa gitmez.

Sağlıklı ve memnun olabileceğiniz kombi ve petek bakımları için bizi arayabilirsiniz. 0282 633 75 51

Hizmetlerimiz

Kombi Servisi Kombi Servisi
Tüm Markalara 7/24 Acil Servis
Star Kombi Servisi olarak; bakım, onarım ve arıza giderme işlemlerinin tamamında sizlere bir telefon kadar yakınız.
Kombi Bakımı Kombi Bakımı
Sorunsuz Kombiler İçin İtinalı Bakım
Kombilerinizin sorunsuz çalışması için bakımlarını itina ile yapıyoruz. Kış gelmeden kombilerinize muhakkak bakım yaptırmanızı ve bakım yaptıracağınız servisleri iyi seçmenizi tavsiye ederiz.
Kombi Arıza Kombi Arıza
Tüm Arıza Tamirlerimizde 1 Yıl Garanti
Her markadan Kombi arıza tamiri için bizi arayabilir, Çorlu, Tekirdağ ve Çerkezköy bölgeleri için teknik destek isteyebilirsiniz. Tamir ettiğimiz tüm cihazlar firmamızın 1 yıl garantisi altındadır.
Petek Bakımı Petek Bakımı
2 Saatte Tüm Petekleriniz Tertemiz
Peteklerinizi sökmeden, evinizi veya işyerinizi kirletmeden, kimyasal ilaç ile tüm tesisatınızı önce ön yıkama, sonrasında ise kimyasal solüsyonun sisteminizde bekletilmesi ile tüm sisteminizi temizliyoruz.

Detaylı bilgi için lütfen tıklayın..

Hemen Arayın

Daha fazla bilgi ve servis için:

0282 633 75 51

Not: Sitemiz üzerinde bulunan tüm marka ve marka logoları tescilli olup ilgili firmlara aittir.